Veľa pilotov sníva o vlastnom lietadle. Niektorým sa dokonca ich sen splní a vytúžené lietadlo si kúpia. Následne zistia, že reálne nalietajú 50, maximálne 100 hodín ročne. Keď si prerátajú všetky nákldy spojené s vlastníctvom lietadla, hangarovaním, poistením a údržbou na hodinu letu, musia mať lietnie velmi radi, aby si sami pred sebou kúpu lietadla obhájili. Pričom dobre manažované lietadlo je schopné ročne nalietať 600 – 1.000 letových hodín.

VÝHODY ČIASTOČNÉHO VLASTNÍCTVA

Čiastočné vlastníctvo má veľa výhod. Pipistrel Academy vám ponúka vlastnícke imanie v najmodernejších lietadlách s 1 až 4 ďalšími spolumajiteľmi. Online plánovací systém vám umožňuje rezervovať si čas v lietadle podľa vášho harmonogramu. Navyše, naša výnimočná služba vás uistí, že vaše lietadlo je vždy natankované, vyčistené, v 100% technickom stave  pripravené na odlet. Nie je lepší spôsob, ako si vychutnať prekvapivo dostupné lietanie a bezproblémové vlastníctvo.

CENOVO DOSTUPNÉ
A EFEKTÍVNE VLASTNÍCTVO PIPISTREL™

Je o užívaní si jednoduchého, inteligentného a bezproblémového vlastníctva lietadla bez kompromisov. Postaráme sa o všetky detaily, aby ste si svoj čas vo vzduchu mohli skutočne vychutnať. A buďte si istí, že nikdy nezaplatíte viac ako zlomok bežných nákladov. S radosťou sa postaaráme o Vaše nezabudnutelné zážitky najefektívnejším spôsobom bez komplikovanej agendy.

HRDOSŤ
VLASNÍCTVA

S Pipistrelom budete hrdí na to, že vlastníte  lietadlo prestížnej značky známe tým, že je najlepším vo svojej triede. Tieto lietadlá sú vybavené najmodernejšou avionikou a najnovšou bezpečnostnou výbavou. Bolo tiež dokázané, že si zachovávajú svoju hodnotu ako žiadne iné lietadlo v triede. Ľahko sa ovláda, ľahko sa udržiava a ľahko si ho dovolíte.

 

INTELIGENTNÉ
PENIAZE

Program Pipistrel čiastočné vlastníctvo ponúka mimoriadne hodnotnú ponuku. Nikdy nezaplatíte viac ako zlomok nákladov, ale lietadlo si môžete vychutnať rovnako ako typický sólo majiteľ, ktorý zaplatí všetky náklady a lietadlo použije iba zlomok času!

 

Ako hovorí Warren Buffett:

„ Zdielané má zmysel.“ ​