Pipistrel Virus SW 121 - Úplne nové EASA Day & Night certifikované lietadlo pre letecký výcvik ako aj Time building program.

Moderné lietadlo pre výcvik pilotov

Pipistrel Virus SW 121 je moderné EASA deň a noc certifikované lietadlo určené pre výcvik súkromného pilota lietadiel PPL (A)  Ako jediný vo svojej kategórii aj pre základný a pokročilý tréning vyberania nezvyklých polôh UPRT a UPRT Advance. Keďže je vybavené ťažnými zariadeniami, môže byť používané na ťahanie vetroňov, či banerov. Virus SW 121 má vynikajúce letové vlastnosti, ktoré kombinujú vysokú cestovnú rýchlosť (až 260 km / h) s nenáročnou pilotážou a vďaka BRS (záchranému padákovému systému a autopilotovi Garmin aj vysokou bezpečnosťou posádky. Dokonalý výhľad a slúchadla Bose A 20 sú garanciou toho, že cestovanie po Európe bude pre Vás zábavou.

Lietadlo je vybavené najmodernejšou avionikou

Pipistrel Visus 121 SW je jediné certifikované lietadlo v kategórii LSA vybavené autopilotom Garmin. Glass Cocpit Garmin G3X   rádio Garmin s funkciou VOR, odpovedač ako aj ELT je samozrejmosťou. Funkcia autopilota  LEVEL  Vám dáva komfort bezpečia v každej situácii.

Po tipovom preškolení si môžete lietadlo požičať podľa vašich predstáv, stačí len zavolať, alebo si rezervovať danný letový čas prostredníctvom e-mailu.

Prenájom lietadla

Prenájom lietadla Pipistrel Virus SW 121

Cena bez DPH

Prenájom za mokrú letovu hodinu

139 EUR


Novinka: 
Balíček 25 hodín so zľavou 250 EUR

Po preškolení na toto lietadlo si môžete zakúpiť balíček 25 hodín za zvýhodnenú cenu. Zlavnené hodiny je možné využiť do 2 rokov od zakúpenia, pre lety bez inštruktora a maximálne 2 pristátia za hodinu.

Prenájom lietadla za hodinu letu – zľava 10 EUR/ h

129 EUR

Balíček 25 hodín

3.225 EUR

Akcia First moment platná do 31.3.2020. Balíček 25 hodín So zľavou 350 EUR

Ak si zvýhodnený balíček 25 hodín kúpite a zaplatíte do 31.3.2020, dostanete ho ešte výhodnejšíe. Zlavnené hodiny je možné využiť do 2 rokov od zakúpenía a len pre lety bez inštruktora a maximálne 2 pristátia za hodinu.

 

Prenájom lietadla za hodinu letu – zľava 20 EUR/ h119 EUR
Balíček 25 hodín2.975 EUR

 

Základné parametre Pipistrel Virus SW 121

 

Počet miest2
Cestovná rýchlosť145 kt (260 km/h)
Dolet1189 km
DostupFL 160
Spotreba18 litrov na hodinu

Objednajte si skúšobný let

Přijďte si vyzkúšať, aké to je riadiť toto letadlo. Odpovieme Vám na všetky otázky, nezávazne si polietame 30 minut a všetko si sami vyskúšate.

[]
1 Step 1
Spôsob platby
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder