SINUS FLEX JE PRE VÁS
Pretože hľadáte ...

Štyri lietadlá v jednom

perfektný klzák, efektívny a rýchly cross-country cruiser, univerzálny tréner a flexibilný transformátor riešenia rozpätia krídla.

Flexibilita v krídlach

Model Sinus Flex, ktorý premení lietadlo z motorového jazdca na rýchly cross-country cruiser za pár minút.

Konfigurácia podvozku

Výber konfigurácie podvozku predného alebo zadného kolesa podľa vašich osobných preferencií.

SINUS 912 & SINUS FLEX:

Motorový klzák Sinus kombinuje skutočný zmysel pre klzák s bezprecedentnou účinnosťou počas výletného letu na dlhé vzdialenosti. S vozidlom Sinus môžete vzlietať a pristávať na veľmi krátkych dráhach, letieť na bežeckých tratiach na veľké vzdialenosti a baviť sa kĺzaním s pomerom kĺzania 27: 1 … všetko v rovnakom lietadle!
S Sinusom si doslova kúpite tri lietadlá za cenu jedného. Získate klzák, super ekonomický krížnik s veľkým dosahom a najuniverzálnejšie cvičné lietadlo na trhu. Vďaka dvojitému ovládaniu letu a výberu podvozku zadného kolesa alebo predného kolesa je možné Sinus použiť ako svojho primárneho trénera s kĺzavým a poháňaným lietadlom! Vynikajúci výkon bol potvrdený titulom majstra sveta v roku 2001 a rekordným samostatným letom po celom svete v roku 2004.

Sinus môžete ďalej vylepšiť veľmi malým doplnkom – Flex. Model Sinus Flex je identický so štandardným modelom Sinus s pridaným bonusom zameniteľných hrotov krídel. Vonkajšie 5-nohové časti každého krídla môžu byť ľahko odobraté a nahradené krátkymi krídelkami vírusového modelu! Nevedeli ste sa rozhodnúť, či chcete Pipistrel Sinus alebo Pipistrel Virus? Teraz môžete mať oboje, transformovať tepelne stúpajúci motorový kamión Sinus na malý a rýchly vírusový krížnik, ktorý sa zmestí do každého hangáru. Je to ľahké a trvá iba päť minút!
Sinus znovu a znovu preukázal svoje kľúčové vynikajúce vlastnosti

Najlepšia palivová účinnosť a najlepší dojazd:
Sinus je jednoducho najúčinnejšie a najúspornejšie ľahké lietadlo na trhu. Vďaka svojej veľmi nízkej spotrebe paliva nižšej ako 10 litrov za hodinu (2,6 g / h) pri vysokej cestovnej rýchlosti 200 km / h (110 kts) môžete so štandardnou rýchlosťou ľahko preletieť viac ako 1000 kilometrov (540 NM). 60 litrové palivové nádrže. S voliteľnými palivovými nádržami s dlhým dojazdom (100 litrov; 26 gal) presahuje váš dojazd s rezervou viac ako 1650 km (890 NM). Majster sveta a sériový víťaz

Po tom, čo sa Sinus už preukázal v kĺzavej aréne s niekoľkými pútavými úspechmi, vrátane trojuholníka FAI 500 km, drží mnoho svetových rekordov a leteckých míľnikov. Sinus bol absolútnym víťazom majstrovstiev sveta WAG 2001 v Španielsku a v roku 2005 sa umiestnil na druhom mieste. V roku 2004 bol Sinus prvým ľahkým lietadlom lietajúcim po celom svete. Odvtedy naši majitelia uskutočňujú pozoruhodné lety na veľké vzdialenosti, vrátane nepretržitého letu z Pisa do Lisabonu, Atén – letu Nordkapp a vôbec prvého ľahkého lietadla Austrália – Nový Zéland! Sinus tiež vyhral legendárny závod Paríž – Madrid Green Air Challenge 2011.

Vynikajúci kĺzavý výkon:

  • Sinus je klzák z duše. Športové krídla s dĺžkou 15 metrov a pomer kĺzania 27: 1, keď je vrtuľa pernatá, si môžete vychutnať nespočetné množstvo hodín v termálke bez toho, aby ste spálili jednu kvapku paliva. Čisté aerodynamické čiary a dokonalý povrch umožňujú Sinusu vykonávať ešte lepšie výkony ako množstvo typických bezmotorových klzákov. Nezabudnite, že vždy môžete zapnúť motor, keď počasie nie je pre vás.

Bezpečnosť:

  • Sinus predstavuje koncept bezpečnostného kokpitu. Celý priestor kabíny je obklopený štruktúrami pohlcujúcimi energiu vyrobenými z kevlarových vlákien, úžasného materiálu, ktorý udržuje integritu kabíny a robí ju bezpečnou aj v prípade silnejších nárazov. Popri našej špeciálnej koncepcii bezpečnostného kokpitu môže byť Sinus vybavený aj záchranným systémom balistických padákov, ktorý v prípade mimoriadnych udalostí šetrí celé lietadlo spolu s posádkou.

Robustný a spoľahlivý:

  • Flotila takmer 1000 našich lietadiel letí na všetkých šiestich kontinentoch sveta v podmienkach, ktoré si niekedy ťažko dokážu predstaviť. Všetky systémy na palube musia odolať prísnym testom, aby sa zabezpečilo, že lietadlo bude pracovať čo najlepšie v horúcom alebo studenom, mokrom alebo suchom, nízkom alebo vysokom stupni! Letové školy milujú Sinus kvôli spoľahlivosti, super nízkym prevádzkovým nákladom a nekonečným možnostiam lietania.

Pohodlie a luxus v kabíne:

  • Vďaka priestrannému dobre vetranému kokpitu vedľa seba s voliteľným koženým interiérom sa budete cítiť pohodlne aj pri najdlhších dobrodružných letoch. Dokonca aj tí najvyšší alebo najkratší z pilotov sa budú cítiť ako doma v Sinuse vďaka nastaviteľným pedálom kormidla. Výber z malej alebo veľkej prístrojovej dosky môže spôsobiť, že sa kokpit bude cítiť ako klzák alebo plne vybavené špičkové cestovné lietadlo s dlhým dosahom. Vďaka vynikajúcim výhľadom do strán a nadol vaše fotografie zo vzduchu alebo vzduchu urobia každého závidenímhodnými.