Pipistrel’s Surveyor nasadený aj v USA špeciálnych jednotkách

Pipistrel by sa chcel poďakovať špeciálnym silám USA a ich dodávateľom za výber našich špeciálnych platforiem Surveyor pre misie s dlhou výdržou.

Po období tajných aktivít SOCOM (veliteľstvo špeciálnych operácií USA) potvrdil letecký týždeň že lietadla Pipistrelu špeciálne pripravené sa používajú s „senzormi na zhromažďovanie úplného videosignálu a signálov inteligencie“ pri misiách preletených do 30 hodín a 30 000 stôp.

Naše sledovacie platformy môžu byť nasadené ako OPV alebo UAV a môžu byť vybavené množstvom senzorov vrátane EO / IR, radarových senzorov a signálovej inteligencie, s výdržou v rozsahu od 8 do 30+ hodín v nízkych, stredných a vysokých nadmorských výškach – všetko za zlomok ceny konvenčných riešení. S jedinečnými vlastnými schopnosťami Pipistrel vyvíja na mieru šité systémy OPV / UAV na mieru s pokročilými možnosťami, vrátane riešení pre bezobslužné doručovanie nákladu a vozidiel schopných VTOL, aby našim zákazníkom priniesol bezprecedentnú hodnotu a schopnosti.

Viac informácií o platforme Surveyor nájdete na stránke: https://www.pipistrel-aircraft.com/aircraft/surveillance/customized-airborne-platforms/

Comments are closed.