Pipistrel na výstave China International Import Expo 2019 v Šanghaji

V Šanghaji sa v týchto dňoch koná najväčší svetový veľtrh pre čínskych dovozcov. CIIE je najväčšia politicko-obchodno-hospodárska udalosť na svete. Pipistrel sa predstaví spolu so svojou čínskou spoločnosťou Pipistrel Asia Pacific.

Veľtrh zastupujú spoločnosti z rôznych odvetví, ako aj samotné krajiny, ktoré zdôrazňujú svoje konkurenčné výhody a svoje výrobky, ktoré môžu byť pre čínsky trh zaujímavé.

Pipistrel je zastúpený agentúrou SPIRIT spolu s ďalšími slovinskými spoločnosťami v národnom pavilóne, dôraz sa kladie hlavne na high-tech riešenia.

Shanghai CIIE november 2019

Na pavilóne predstavujeme projekt Pipistrel v Číne, ktorý zahŕňa výrobu dvoch modelov našich lietadiel pre ázijský trh, konkrétne Alpha Electro a Panthera Hybrid.

Alpha Electro sa dodáva s leteckým simulátorom a Panthera Hybrid sa prezentuje s lietadlom.

Veľtrh navštívil minister hospodárstva a technológie Slovinskej republiky Zdravko Počivalšek. Taktiež veľvyslankyňa Slovinska v Číne, pani Alenka Suhadolniková a konzul Slovinskej republiky v Šanghaji pán Miloš Prislan.

Cti nás ocenila aj vysoká delegácia z mesta Jurong, v ktorej sa nachádza projekt Pipistrel Airpark, na čele s námestníkom primátora Song Feixiong.

Medzinárodný dovozný veľtrh je otvorený od utorka 5. novembra do nedele 10. novembra 2019. Počas tejto doby nás môžete navštíviť v priestoroch výstaviska v Šanghaji!

Comments are closed.